Wypożyczalnia - Stoły i krzesła

Nazwa sprzętu cena netto/szt/zł
Stół okrągły Ø  120 cm 30
Stół okrągły Ø  160 cm 40
Stół okrągły Ø  180 cm 50
Stół coctailowy Ø 70 cm 40
Stół prostokątny (nogi składane) 180x90 50
Stół prostokątny (nogi składane) 183x75 40
Krzesło bankietowe tapicerowane 10
Fotel (materiał) 20
Ława piwna (stół+dwie ławki) 1,65 m 50

 

Wynajem stołów i krzeseł

Wypożyczalnia stołów i krzeseł to doskonałe rozwiązanie skierowane w stronę wszystkich osób pragnących stworzyć niezapomniane przyjęcie. Zarówno osobom planującym imprezę plenerową, jak i w budynku, proponujemy szereg ciekawych i zróżnicowanych propozycji, z których każdy będzie w stanie znaleźć opcję odpowiednią dla siebie. Wynajem stołów i krzeseł w atrakcyjnej cenie cieszy się wielkim zainteresowaniem klientów z naszego regionu. Wypożyczalnia stołów oraz krzeseł stawia przede wszystkim na najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego oferuje meble doskonałej jakości, które zostały wykonane w trwały, wytrzymały, odporny na uszkodzenia sposób.

Wśród mebli, którymi dysponujemy, znajdują się stoły okrągłe o średnicach: 180 cm, 160 cm, 120 cm, stół coctailowy o średnicy 70 cm, stół prostokątny ze składanymi nogami o wymiarach 180 cm x 90 cm, krzesło ISO tapicerowane, krzesło bankietowe tapicerowane, fotel materiałowy, a także ława piwna (stół oraz dwie ławki) o długości 2 m. Liczbę dostępnych sztuk każdej z propozycji mogą Państwo sprawdzić w tabeli.

Wypożyczalnia stołów i krzeseł zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do skorzystania z oferty. Jeżeli organizują Państwo przyjęcie samodzielnie, wynajem stołów i krzeseł będzie najlepszą opcją, która pozwoli Państwu stworzyć wyjątkową, niezapomnianą dla wszystkich gości aranżację. Zapewniamy konkurencyjne ceny, wysoką jakość mebli, jak również ich atrakcyjny wygląd, który z pewnością spotka się z uznaniem wszystkich klientów. Zapraszamy.