Wypożyczalnia - Podgrzewacze i termosy

Nazwa sprzętu cena netto/szt/zł
Podgrzewacz prostokątny (na świeczkę) 30
Podgrzewacz Roll-Top (na świeczkę) 45
Kociołek na zupę 6L (na świeczkę) 35
Kociołek na zupę podwójny 2x4L (na świeczkę) 35
Kociołek na zupę 8L (elektryczny) 40
Warnik 9L 40
Warnik, zaparzacz 15L 60
Termos do kawy, herbaty 2L 30
Termos do kawy, herbaty 8L 55
Termos do kawy, herbaty 20L 55
Termoport 60
Paliwko do podgrzewacza 9

 

Termosy gastronomiczne cateringowe i podgrzewacze

Przedsiębiorca oferujący usługi cateringowe lub prowadząc różnego rodzaju lokale gastronomiczne, powinien być wyposażony w odpowiednie termosy. W pewnych sytuacjach oraz zleceniach zajdzie potrzeba posiadania większej ilości tego typu produktów. Niekoniecznie zawsze jesteśmy zmuszeni kupować większą ilość sprzętu, warto skorzystać z usług wypożyczenia danych przedmiotów. W ofercie naszej marki do wypożyczenia oddajemy podgrzewacze i termosy gastronomiczne.

Oferujemy termosy cateringowe w różnorakiej postaci, tak aby każdy Klient mógł dostosować produkt do swoich potrzeb. Termosy do napojów (kawa, czy herbata) posiadamy o małych pojemnościach (2 litry), jak i znacznie większych (do 20 litrów). Znacznie pojemniejsze termosy gastronomiczne, służące transportowaniu gorących dań to termoporty. Firma pragnąca zadbać o odpowiednią temperaturę dań ma możliwość wypożyczyć podgrzewacze. W ofercie są urządzenia cechujące się prostotą, czyli podgrzewacze na świeczkę, jak i kociołki elektryczne czy pojemne warniki. Są to alternatywne i pomocne rozwiązania w sytuacjach, gdy termosy cateringowe okazują się niewystarczające.

Wybierając podgrzewacze lub termosy gastronomiczne, mamy pewność odpowiedniej temperatury dań co daje gwarancję dobrego smaku oraz w pełni zdrowego żywienia. W przypadku większych zamówień dla danej firmy cateringowej, która być może mieć problem ze sprostaniem zadania z powodu ograniczonej ilości urządzeń gastronomicznych, nasza marka oferuje pomoc wypożyczając urządzenia podgrzewające oraz termosy cateringowe.