Wypożyczalnia - Inne

Nazwa sprzętu cena netto/szt/zł
Koszyki na pieczywo 3
Plater stalowy owalny 3
Plater stalowy prostokąt 3
Deska okrągła do serów 3
Patera do owoców, ciasta 3
Pucharek do lodów 2
Sosjerka 2
Świecznik trójramienny srebrny 5
Świecznik trójramienny czarny 3
Wózek kelnerski 50
Komplet piwny 165cm 50
Parasol grzewczy gazowy 200
Parasol ogrodowy 100
Namiot bankietowy (m2) 30
Podłoga do namiotu (m2) 30
Wykładzina (m2) 20
Szatnia ( 70 nakryć) 120
Wieszak drewniany 25
Parawan 30
Serwetnik 2
Kosz na śmieci 10

 

STWÓRZ NAJLEPSZĄ IMPREZĘ W PLENERZE
Niezależnie od tego, czy pada deszcz, czy świeci słońce, nasze namioty bankietowe są w pełnej gotowości do uratowania każdej plenerowej imprezy. Żadne warunki atmosferyczne nie zepsują ślubu, chrzcin, czy innych przyjęć organizowanych na świeżym powietrzu. Nasza wypożyczalnia namiotów, parasoli grzewczych i innych artykułów gwarantują luksusowe przyjęcia na łonie natury o każdej porze dnia i roku.

NAMIOTY BANKIETOWE
Zapewniamy, że namiot plenerowy pomieści wszystkich gości i uchroni ich przed niespodziewanymi atakami deszczu, wiatru i słońca, a dodatkowo zapewni ciche i wygodne miejsce do odpoczynku i spożycia naszych najlepszych dań z cateringu. Na życzenie klienta zajmiemy się wszystkim, pozostawiając jedynie przyjemność z zabawy.

PARASOLE GRZEWCZE
Nie straszne są nam chłodne dni i nie dajemy nikomu zmarznąć. Razem z naszymi parasolami grzewczymi, zapewniamy naszym klientom i ich gościom przyjemne ciepło. Odpadają wszystkie zmartwienia ze zmianą pogody, które mogą zepsuć wcześniejsze plany. Wystarczy je ustawić w odpowiednich miejscach, aby poczuć się jak w ogrzewanym lokalu.

Namiot plenerowy to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie posiadają możliwości przyjęcia gości we własnym domu oraz dla tych, którzy nie chcą zamykać swoich planów w zimnych, ciasnych oraz drogich lokalach. Dzięki nim zapewnią Państwo swoim gościom luksusowy odpoczynek i zabawę wśród natury, a co najważniejsze na świeżym powietrzu, gdzie każdy znajdzie sobie idealne miejsce.