O nas

Firma Cateringowa Stereo Catering - Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot

Stereo catering to jedyna w swoim rodzaju firma cateringowa, która zamienia wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe w pełne niespodzianek i finezyjnych rozwiązań podróże kulinarne, tworzone przez doświadczonych mistrzów kuchni. Nasz kompleksowy catering kierujemy zarówno do klientów biznesowych, indywidualnych, jak również instytucji administracji publicznej. Obsługujemy takie miasta jak: Gdynia, Gdańsk, Sopot.

Jednym z naszych największych atutów są niczym nieograniczone możliwości logistyczne i organizacyjne. Rodzaj obsługi oraz konkretną ofertą dostosowujemy zawsze do indywidualnych preferencji i oczekiwań zleceniodawców. Każdy projekt cateringowy opracowywany jest w najdrobniejszych szczegółach na długo przed planowaną imprezą. Nasza firma cateringowa gwarantuje perfekcyjną obsługę oraz jakość potraw, które zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Nie narzucamy z góry naszym klientom żadnych wymogów finansowych, tylko staramy się dostosować do posiadanego przez Państwa budżetu. Jako nowoczesna i idąca z duchem czasu firma cateringowa stale się rozwijamy i systematycznie poszerzamy repertuar świadczonych usług. Wszystko po to, by spełniać w jak najszerszym zakresie Państwa oczekiwania i preferencje.

Ponadto dysponujemy jednym z najnowocześniejszych obiektów konferencyjnych na terenie Trójmiasta, a dokładnie jego siedzibą, jest Gdańsk. Ergonomiczny system zarządzania przestrzenią, najnowszej generacji sprzęt nagłaśniający i audiowizualny, znakomite, regulowane oświetlenie, klimatyzowane sale - to tylko niektóre spośród atrakcji, które czekają na klientów gotowych skorzystać z naszej propozycji. Zorganizowaliśmy w opisywanym centrum setki kongresów, wystaw, wydarzeń kulturalnych, szkoleń biznesowych czy spotkań firmowych. Możemy dumnie powiedzieć, iż każde przygotowywane przez nas wydarzenie od strony organizacyjnej i logistycznej zapięte było na ostatni guzik i spełniały najwyższe standardy spotykane w branży organizacji spotkań kulturalnych, politycznych czy biznesowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty:

Serdecznie zapraszamy