Organizacja imprez rodzinnych Trójmiasto

Organizacja imprez rodzinnych i firmowych Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice)

Organizacja imprez rodzinnych to nasza specjalność. Przygotowana przez nas oferta obejmuje nie tylko wystawne bankiety oraz przyjęcia o charakterze firmowym, ale także imprezy typowo rodzinne, które zorganizowane przy naszej pomocy z pewnością pozostaną niezapomniane. Organizacja imprez to nasza praca, ale przede wszystkim ogromna pasja, której oddajemy się w zupełności. Każdy Klient jest inny, dlatego pragniemy otwierać się na potrzeby rodzin, które chcą skorzystać ze świadczonych przez nas usług.

Profesjonalizm, perfekcja i zaangażowanie - tym właśnie wyróżnia się organizacja imprez w naszym wykonaniu. Działamy na terenie całego Trójmiasta - Gdańsk, Sopot, Gdynia - oraz okolicach (Kościerzyna, Bytów, Słupsk..). Zapewniamy eleganckie wnętrza wyposażone w nowoczesny sprzęt, a także doskonałą kuchnię tworzoną przez znakomitych kucharzy wyróżniających się wyjątkowym smakiem, umiejętnością łączenia ze sobą wysokogatunkowych składników oraz kreatywnością. Jesteśmy przekonani, że dania skosztowane w naszym lokalu zapadną na długo w pamięć.

Organizacja imprez firmowych oraz organizacja imprez rodzinnych z nami, to nie tylko pewność wysokiej jakości usług, ale także atrakcyjnych cen. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do Klientów Indywidualnych, ale także Biznesowych, którzy docenią przede wszystkim wyborny smak serwowanych przez nas potraw, ale także miłą obsługę, jak również doskonałą aranżację przyjęć. Jeżeli zainteresowała Państwa organizacja imprez w naszym wykonaniu, serdecznie zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.

 

CATERING GDAŃSK | GDYNIA | SOPOT

Politechnika Gdańska Aula

APETYCZNA OFERTA DLA CAŁEGO TRÓJMIASTA

Nasza kompleksowa oferta z nawiązką spełni wszystkie Twoje oczekiwania, ponieważ każdy projekt cateringowy opracowujemy w najdrobniejszych szczegółach, gwarantujemy perfekcyjną obsługę, a fantazje kulinarne naszego mistrza kuchni zachwycą podniebienia Uczestników każdej imprezy.

Grill

CATERING W PLENERZE

W ramach naszej kompleksowej oferty proponujemy:

CATERING ZEWNĘTRZNY- organizujemy przyjęcia, przyjeżdżając pod wskazany adres na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolicznych miejscowości
CATERING PLENEROWY w wersji piknikowej, Grill lub Garden Party

PERFEKCYJNA I KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Bankiet (bufet i galla serwowana)

BALE I BANKIETY GDAŃSK | GDYNIA | SOPOT

BANKIETY & BALE CATERING - TRÓJMIASTO

 
Przenosimy życzenia, potrzeby i indywidualne preferencje w trójwymiarową rzeczywistość, organizując eleganckie bankiety i bale dla nieograniczonej liczby Gości. Dzięki naszej kompleksowej ofercie i perfekcyjnej organizacji jedynym obowiązkiem Gospodarzy jest dobra zabawa.
Naszą ofertę dedykujemy Klientom Indywidualnym i Biznesowym, którym zależy na perfekcyjnej organizacji, eleganckich wnętrzach, doskonałej kuchni oraz niepowtarzalnej atmosferze. 

Kontakt

Dane spółki:

STEREO S.C.
ul. Leśny Stok 4/32
80-260 Gdańsk

NIP: 583-300-56-27

Odbiór sprzętu pod adresem:

ul. Ołowianka 1, Gdańsk

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę pod następującymi numerami telefonów:

  • kom: 512 667 865
  • kom: 799 000 003

E-mail do:

Oferta cateringowa

CATERING GDAŃSK | GDYNIA | SOPOT

FIRMA CATERINGOWA Z TRÓJMIASTA

 
SERWUJEMY NAJLEPSZE OFERTY

Zabieramy Uczestników imprez, szkoleń, konferencji, bankietów oraz przyjęć rodzinnych i okolicznościowych w siódme niebo kulinarnej przyjemności, zmieniając każdy posiłek w wyjątkową podróż do najbardziej apetycznych zakątków Polski, Europy i Świata.

Strony