Catering plenerowy

Organizacja przyjęcia biznesowego lub rodzinnego dla wielu osób jest nie lada wyzwaniem. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę takie kwestie jak znalezienie odpowiedniego miejsca, oprawę muzyczną, opracowanie menu, stworzenie listy gości i wiele innych. Jeśli jednak trafimy na profesjonalistów, którzy od lat zajmują się przygotowywaniem takich imprez, to wszystko powinno przebiec zgodnie z planem.

I tak na przykład fachowcy mogą doradzić nam organizację przyjęcia na świeżym powietrzu. Wtedy najważniejszą kwestią będzie catering plenerowy oraz przygotowanie takich dań, które nadają się do spożywania na zewnątrz. Na szczęście eksperci mają w tym doświadczenie i z pewnością zaprezentują kilka wersji menu. Jedno jest pewne, catering plenerowy w niczym nie powinien odbiegać od klasycznego menu serwowanego wewnątrz pomieszczeń. Wszystkie składniki powinny być tak samo smacznie i właściwie skomponowane. Jeśli więc zależy nam na organizacji bankietu, to jednym z pierwszych zadań powinno być wynajęcie specjalistycznej firmy, która zaoferuje nowoczesny catering plenerowy.

CATERING GDAŃSK | GDYNIA | SOPOT

Politechnika Gdańska Aula

APETYCZNA OFERTA DLA CAŁEGO TRÓJMIASTA

Nasza kompleksowa oferta z nawiązką spełni wszystkie Twoje oczekiwania, ponieważ każdy projekt cateringowy opracowujemy w najdrobniejszych szczegółach, gwarantujemy perfekcyjną obsługę, a fantazje kulinarne naszego mistrza kuchni zachwycą podniebienia Uczestników każdej imprezy.

Bankiet (bufet i galla serwowana)

BALE I BANKIETY GDAŃSK | GDYNIA | SOPOT

BANKIETY & BALE CATERING - TRÓJMIASTO

 
Przenosimy życzenia, potrzeby i indywidualne preferencje w trójwymiarową rzeczywistość, organizując eleganckie bankiety i bale dla nieograniczonej liczby Gości. Dzięki naszej kompleksowej ofercie i perfekcyjnej organizacji jedynym obowiązkiem Gospodarzy jest dobra zabawa.
Naszą ofertę dedykujemy Klientom Indywidualnym i Biznesowym, którym zależy na perfekcyjnej organizacji, eleganckich wnętrzach, doskonałej kuchni oraz niepowtarzalnej atmosferze. 

Kontakt

Dane spółki:

STEREO S.C.
ul. Leśny Stok 4/32
80-260 Gdańsk

NIP: 583-300-56-27

Odbiór sprzętu pod adresem:

ul. Ołowianka 1, Gdańsk

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę pod następującymi numerami telefonów:

  • kom: 512 667 865
  • kom: 799 000 003

E-mail do:

Oferta cateringowa

CATERING GDAŃSK | GDYNIA | SOPOT

FIRMA CATERINGOWA Z TRÓJMIASTA

 
SERWUJEMY NAJLEPSZE OFERTY

Zabieramy Uczestników imprez, szkoleń, konferencji, bankietów oraz przyjęć rodzinnych i okolicznościowych w siódme niebo kulinarnej przyjemności, zmieniając każdy posiłek w wyjątkową podróż do najbardziej apetycznych zakątków Polski, Europy i Świata.

Strony